We hebben 13 gasten en geen leden online

uitslagen poule A zaterdag 19 december

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 19:00 u VV RKJVV - SV BLC = 1 - 0
2 19:20 u FC Engelen - Vlijmense Boys = 0 - 2
3 19:40 u SV BLC - VV RKJVV = 0 - 6
4 20:00 u Vlijmense Boys - FC Engelen = 3 - 2
5 20:20 u VV RKJVV - FC Engelen = 6 - 0
6 20:40 u SV BLC - Vlijmense Boys = 3 - 4
7 21:00 u FC Engelen - VV RKJVV = 0 - 2
8 21:20 u Vlijmense Boys - SV BLC = 4 - 0
9 21:40 u FC Engelen - SV BLC = 2 - 2
10 22:00 u VV RKJVV - Vlijmense Boys = 4 - 0
11 22:20 u SV BLC - FC Engelen = 5 - 0
12 22:40 u Vlijmense Boys - VV RKJVV = 0 - 7

uitslagen poule B 20 december

 

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 19:00 u SV CHC - RWB = 1 - 1
2 19:20 u SCI - Emplina = 1 - 1
3 19:40 u RWB - SV CHC = 1 - 1
4 20:00 u Emplina - SCI = 2 - 0
5 20:20 u SV CHC - SCI = 0 - 2
6 20:40 u RWB - Emplina = 2 - 2
7 21:00 u SCI - SV CHC = 1 - 2
8 21:20 u Emplina - RWB = 2 - 1
9 21:40 u SCI - RWB = 4 - 1
10 22:00 u SV CHC - Emplina = 0 - 1
11 22:20 u RWB - SCI = 0 - 1
12 22:40 u Emplina - SV CHC = 5 - 2

 

uitslagen poule C 21 december

 

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 19:00 u OJC Rosmalen - VV TGG zondag 1 = 1 - 0
2 19:20 u MVV '58 - GVV Geldermalsen = 3 - 1
3 19:40 u VV TGG zondag 1 - OJC Rosmalen = 2 - 2
4 20:00 u GVV Geldermalsen - MVV '58 = 0 - 0
5 20:20 u OJC Rosmalen - MVV '58 = 4 - 0
6 20:40 u VV TGG zondag 1 - GVV Geldermalsen = 2 - 0
7 21:00 u MVV '58 - OJC Rosmalen = 1 - 1
8 21:20 u GVV Geldermalsen - VV TGG zondag 1 = 0 - 2
9 21:40 u MVV '58 - VV TGG zondag 1 = 0 - 6
10 22:00 u OJC Rosmalen - GVV Geldermalsen = 2 - 0
11 22:20 u VV TGG zondag 1 - MVV '58 = 3 - 0
12 22:40 u GVV Geldermalsen - OJC Rosmalen = 0 - 3

 

uitslagen poule D 22 december

 

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 19:00 u Real Lunet - OSC '45 = 3 - 1
2 19:20 u VV TGG zaterdag 1 - RKVV Sint Michielsgestel = 1 - 1
3 19:40 u OSC '45 - Real Lunet = 0 - 4
4 20:00 u RKVV Sint Michielsgestel - VV TGG zaterdag 1 = 1 - 4
5 20:20 u Real Lunet - VV TGG zaterdag 1 = 1 - 3
6 20:40 u OSC '45 - RKVV Sint Michielsgestel = 0 - 1
7 21:00 u VV TGG zaterdag 1 - Real Lunet = 4 - 3
8 21:20 u RKVV Sint Michielsgestel - OSC '45 = 3 - 0
9 21:40 u VV TGG zaterdag 1 - OSC '45 = 5 - 1
10 22:00 u Real Lunet - RKVV Sint Michielsgestel = 0 - 0
11 22:20 u OSC '45 - VV TGG zaterdag 1 = 0 - 3
12 22:40 u RKVV Sint Michielsgestel - Real Lunet = 1 - 4

uitslagen poule E 23 december

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 19:00 u SC BVV - NIVO SPARTA = 1 - 1
2 19:20 u Wilhelmina - VV Helvoirt = 0 - 4
3 19:40 u NIVO SPARTA - SC BVV = 1 - 1
4 20:00 u VV Helvoirt - Wilhelmina = 1 - 1
5 20:20 u SC BVV - Wilhelmina = 4 - 1
6 20:40 u NIVO SPARTA - VV Helvoirt = 2 - 1
7 21:00 u Wilhelmina - SC BVV = 0 - 3
8 21:20 u VV Helvoirt - NIVO SPARTA = 3 - 1
9 21:40 u Wilhelmina - NIVO SPARTA = 1 - 5
10 22:00 u SC BVV - VV Helvoirt = 4 - 0
11 22:20 u NIVO SPARTA - Wilhelmina = 4 - 3
12 22:40 u VV Helvoirt - SC BVV = 7 - 5

 

uitslagen 1ste kwart finale 28 december

 

Den Bosch 831 1ste kwart finale   maandag 28 december 2015
20 minuten per wedstrijd en ± 4 minuten tussen de wedstrijden. 
Thuisploeg verdedigt goal aan kantine-kant, de ander trapt af.  

 

 

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 19:00 u RKJVV - SCI = 1 - 0
2 19:24 u OJC Rosmalen - Real Lunet = 0 - 3
3 19:48 u SC BVV - RKJVV = 3 - 2
4 20:12 u SCI - OJC Rosmalen = 0 - 3
5 20:36 u Real Lunet - SC BVV = 1 - 0
6 21:00 u RKJVV - OJC Rosmalen = 2 - 0
7 21:24 u SCI - Real Lunet = 1 - 1
8 21:48 u OJC Rosmalen - SC BVV = 3 - 2
9 22:12 u Real Lunet - RKJVV = 2 - 2
10 22:36 u SC BVV - SCI = 3 - 3

2e kwart finale

 

Den Bosch 831 2e kwart finale   dinsdag 29 december 2015
20 minuten per wedstrijd en ± 4 minuten tussen de wedstrijden. 
Thuisploeg verdedigt goal aan kantine-kant, de ander trapt af.  

 

 

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 19:00 u Vlijmense Boys - Emplina = 2 - 3
2 19:24 u VV TGG zondag 1 - VV TGG zaterdag 1 = 0 - 2
3 19:48 u NIVO SPARTA - Vlijmense Boys = 1 - 1
4 20:12 u Emplina - VV TGG zondag 1 = 1 - 0
5 20:36 u VV TGG zaterdag 1 - NIVO SPARTA = 4 - 0
6 21:00 u Vlijmense Boys - VV TGG zondag 1 = 1 - 3
7 21:24 u Emplina - VV TGG zaterdag 1 = 1 - 4
8 21:48 u VV TGG zondag 1 - NIVO SPARTA = 1 - 0
9 22:12 u VV TGG zaterdag 1 - Vlijmense Boys = 1 - 7
10 22:36 u NIVO SPARTA - Emplina = 1 - 5

 

 

halve finale en finale

 

 

  Finale  woensdag 30 december 2015
WD Tijd Thuisploeg - Uitploeg    
1 19:00 - 20:00 Real Lunet - Emplina 2 * 20 minuten
2 20:00 - 21:00 RKJVV - VV TGG Zaterdag 2 * 20 minuten
             
3 21:30 - 22:30 winnaar wednr. 1 - winnaar wednr. 2 2 * 20 minuten
             

 

 

PR & Communicatie
Koning Willem I College
| 073 624 9 643
Vlijmenseweg 2
| Postbus 122 | 5201 AC
‘s-Hertogenbosch
| www.kw1c.nl |

 

 

Sporthal de Schutskamp